Koji softver ili alate koristite za rulet?

Guru

New member
Bok svima,

Već neko vrijeme igram rulet, uglavnom online, i kao i mnogi od vas, uvijek sam bio zainteresiran za poboljšanje svojih rezultata. Uostalom, svi želimo pobjedu, zar ne?

Čitao sam članke o raznim strategijama i taktikama, gledao videozapise i čitao knjige. Neke stvari su pomogle, druge nisu. Ali nisam postigao nikakav značajan napredak u svojim rezultatima.

Počeo sam bilježiti i analizirati ishode spinova, pokušavajući pronaći trendove, skicirajući dijagrame i tablice. Postalo je pomalo smiješno: pogledao sam tko je stalno na pobjedničkoj strani stola i pokušao odgonetnuti njihove oklade i možda čak zaključiti na koji se sektor klade. :)) Da, znam, malo je smiješno, ali bilo je privlačno. Bez da sam ovisan o kockanju (na moju sreću, to mi je samo hobi, a ne opsesija), odlučio sam smisliti kako ČEŠĆE dobivati nego gubiti.

Počeo sam tražiti ljude koji "znaju tajnu ruleta." Vjerojatno ste naišli na takve ljude ili barem naletjeli na njihove ponude. Znate, internet je pun onih koji su vam spremni pomoći za određenu cijenu, obećavajući bilo kakav rezultat ako imate dovoljno novca da platite.

Dakle, pretpostavljam da nisam jedini koji je razmišlja u ovom pravcu. Na kraju sam stekao dosta iskustva u prepoznavanju prevaranata. To štedi novac, ali vam ne pomaže da pobijedite. :)

Napokon sam našao ono što sam tražio, ili se barem tako čini. Ali još ne žurim sa zaključcima. Sve to izgleda predobro, a ja čekam ulov, ako ga bude.

Dok testiram ono što sam pronašao, htio sam pitati koristi li netko ovdje bilo kakve cool alate ili softver za pomoć pri klađenju? Ili možda znate neke savjete i trikove i spremni ste ih podijeliti?

Pa, predlažem raspravu o ovoj temi, nadajući se da će biti zanimljiva.
 
Nazad
Vrh