Dvije stvari koje morate imati na umu kada igrate Blackjack online

Faraon

New member
Ovo je moje dosadašnje iskustvo s igranjem Blackjacka uživo online i razumijevanje matematike uključene u to te zašto je, unatoč brojanju karata, i dalje tako teško uspjeti u igri.

Imam dvije stvari koje želim istaknuti na koje igrači trebaju obratiti pažnju dok igraju online.
  1. Wonging: Wonging je vrsta strategije u Blackjacku gdje igrači ulaze na stol i ulažu samo kad je brojanje špila visoko. Vidio sam postove na drugim forumima o Blackjacku i Redditu gdje neki ljudi tvrde da je wonging vrlo dobra strategija za slijediti jer live online Blackjack omogućuje klađenje iza drugih igrača. Moje iskustvo je da je jedna od obrana pružatelja online Blackjacka to što će izbaciti igrače ako nema aktivnosti od igrača koji su ušli na stol, uključujući i one koji samo promatraju s leđa. Morat ćete se ponovno prijaviti na stol, a propustit ćete neke od podijeljenih karata, što narušava vaše brojanje. Mnoga online casina će vam poslati poruku da ste izbačeni zbog neaktivnosti, međutim, to nije slučaj s drugim pružateljima live Blackjacka. Gledao sam igre s leđa, otišao u WC i vratio se te pokušao klađenje iza igrača, samo da bih saznao da sam izbačen sa stola, iako nije bilo poruke da sam izbačen zbog neaktivnosti.
  2. Brojanje karata i strategije klađenja: Jedna od poteškoća u brojanju karata i povećavanju uloga kad je brojanje visoko u live online Blackjacku je niska penetracija špila. Prosječno gledate penetraciju špila od 50% do 55% s osam špilova karata. Blackjack Advantage Players (AP) općenito smatraju nisku penetraciju špila vrlo problematičnom. Većina AP-a igrala bi igre s višim penetracijama špila, poput 75% do 85%. Pri 50% penetracije špila odstupanje i varijacija su jednostavno previsoki.
To ne znači da je nemoguće brojiti karte i uspjeti igrati online Blackjack. To znači da se morate pripremiti na velike varijacije u svojoj sreći dok igrate. Najbolji savjet koji mogu dati je da se pobrinite da imate visoku bankroll da biste izdržali ogromne oscilacije u igri i budete spremni igrati duže online igre nego za stvarnim stolovima. Možda ćete trebati trostruko više sati da postignete istu razinu uspjeha kao igrači za stolovima uživo.
 
Nazad
Vrh